smsm Posted November 26, 2004 Posted November 26, 2004 офис закрыт, юзвери разогнаны, хотелось немножко почитать.. обломс. как-то нерпивычно даже.. Вставить ник Quote
Nag Posted November 26, 2004 Posted November 26, 2004 уже есть в черновике. ;-) Часа 2-3 и будет выложен совсем. Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.