Анастасия777 Posted October 23, 2019 Posted October 23, 2019 Подскажите,пожалуйста, что такое Layer 2 Management в 2G и 3G? Вставить ник Quote
vurd Posted October 24, 2019 Posted October 24, 2019 Это управление второго уровня в сетях второго и третьего поколения. Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.