Banson Posted November 5, 2003 Posted November 5, 2003 Поддерживает ли 5-я бздя карточки на броадкомовских HPNA чипсетах? Вставить ник Quote
DNK Posted November 7, 2003 Posted November 7, 2003 Banson, про ""бздю" не знаю, но под линуха точно есть. Сам видел на FTP у Линксиса Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.