phoennix Posted December 25, 2015 Posted December 25, 2015 Интересует: NS loco M5 SXT Lite 5 и другие CPE в 5ГГц Оплата нал/безнал, от 1 устройства. Вставить ник Quote
ccc Posted December 26, 2015 Posted December 26, 2015 Присоединюсь к ТС, аналогично прикупили бы подобного, а вообще интересует вся линейка как UBNT так и Mikrotik Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.