nuclearcat Posted July 15, 2004 Posted July 15, 2004 Апгрейдимся... http://lwn.net/Articles/93581/ Nasty remote hole in PHP Однако блин Ё! Вставить ник Quote
jab Posted July 18, 2004 Posted July 18, 2004 php неизлечим по жизни... пионерская поделка. Вставить ник Quote
Виктор С. Грищенко Posted July 19, 2004 Posted July 19, 2004 php неизлечим по жизни... пионерская поделка. Статейку-то прочитай! Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.