Guest NC Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 А чо на последней фотке все такие убитые? тяжело на учебе, легче в работе (с) Вставить ник Quote
SmokerMan Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 разделка кабеля на улице удивила :-) Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.