sirmax Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 наступив на грабли решил спросить совета =) Кто какой IOS пользует для SUP32? Из фич нужны будут скорее всего только netflow и bgp. FullView, естествено, не будет. Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.