DJony Posted December 2, 2009 Posted December 2, 2009 Высвободилась 3750G-12S-E, у кого есть желание приобрести, все вопросы адресуем на почту djonyco@gmail.com Вставить ник Quote
doubtpoint Posted December 19, 2009 Posted December 19, 2009 -=up=- цену и город бы озвучил? Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.