PartizanGZ Posted November 25, 2009 Posted November 25, 2009 Доброго дня. Виникло питяння. Є настроєний комп на Linux з SS2 карточкою, нема проблем з трансляциєю каналів getstream-мом, тепер виникла задача зняти ці потоки і перевести(демультиплексувати) ts потік по компютерній мережі, підкажіть чим можна це зробити програмно іншим компом ? Дякую. Вставить ник Quote
Mikler Posted November 25, 2009 Posted November 25, 2009 Классный язык :) Извиняюсь за Офтопик. Вставить ник Quote
SmokerMan Posted November 25, 2009 Posted November 25, 2009 Ага... Неужели в братской соседней стране есть люди имеющие доступ к Интернет и не знающие великого и могучего... :-) Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.