VVG Posted May 29, 2009 Posted May 29, 2009 (edited) Нужна лямбда для 10G от пересечения Горьковского шоссе (ш. Энтузиастов) и МКАД до М9. Либо Реутов - М9 (Как удобнее/проще/дешевле). Предложения можно в ПМ или на мыло/джаббер vvg(at)itcn.ru. Edited May 31, 2009 by VVG Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.