Jul!a Posted May 26, 2009 Posted May 26, 2009 (edited) Ищется бутром и прошивка поновее для Extreme Networks Summit 200-48. Сейчас стоит: Image : Extremeware Version 6.2e.2 (Build 16) BootROM : 4.9 Edited May 26, 2009 by Jul!a Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.