Палыч Posted December 8, 2005 Posted December 8, 2005 http://www.izem.ru/atas/1/ Улыбнуло. Я думаю, это можно и в обзор вставить. Вставить ник Quote
PleskovGrad Posted December 18, 2005 Posted December 18, 2005 http://sysadmin.mail.ru/complaints_new.php Там этот ужастик и рядом не лежал... Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.