Yakov Posted December 7, 2005 Posted December 7, 2005 ссылку в студию, очень надо. Вставить ник Quote
Nag Posted December 7, 2005 Posted December 7, 2005 1. Гугль ничего не дает по этому номеру. 2. Какая распиновка у трансформатора? Там же все очевидно... Вставить ник Quote
Yakov Posted December 7, 2005 Author Posted December 7, 2005 Дак было бы очевидно, не спрашивал бы. И гуглем пользоваться умею. Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.