SSD Posted September 19, 2005 Posted September 19, 2005 сори если баян Такое не забывается :)) Вставить ник Quote
Delta1 Posted September 19, 2005 Posted September 19, 2005 А причем тут баян? Хорошая шутка))) Написано же - единственный экземпляр! Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.