zeo Posted August 15, 2005 Posted August 15, 2005 Люди у кого есть руссификатор к этому чату.. http://www.echp.de/client.php Вставить ник Quote
Shiva Posted August 15, 2005 Posted August 15, 2005 zeo, ты форумом промахнулся, тебе в software, там его обсуждали Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.