dIMbI4 Posted July 21, 2017 Posted July 21, 2017 а сколько по твоему нормальная цена? Вставить ник Quote
FFAMax Posted July 21, 2017 Posted July 21, 2017 (edited) Люблю такие интриги! Покруче санта-барбары :-D Edited July 21, 2017 by FFAMax Вставить ник Quote
mvad77 Posted July 21, 2017 Author Posted July 21, 2017 а сколько по твоему нормальная цена? До 100 к за пролет Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.