ruslanlee Posted June 11, 2017 Posted June 11, 2017 Добрый день ! Требуется Системный администратор(удаленка), подробности в личку. Вставить ник Quote
RN3DCX Posted September 2, 2017 Posted September 2, 2017 А чё администрировать будем? Linux/Windows & говнотик/Cisco ? Вставить ник Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.